Hakkımızda

1984 yılında Sunideri imalatı yapmak üzere kurulan SÜMER SUNİDERİ Ltd. Şti., değişen pazar ihtiyaçlarını karşılmak üzere 2000'li yılların sonlarında CİLT MALZEMELERİ imalatına başlamıştır.

PVC Cilt Kağıdı, Cilt bezi ve Hakiki bez ciltlik gibi ürünleri geniş yelpazede ve kaliteden ödün vermeden sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kalite ve başarıdan gelen haklı gururumuz...

SÜMER Sunideri, PVC Ciltlik, Empirme Plastik Ciltlik ve Hakiki Bez ciltbezi imalatındaki tecrübesi sayesinde çeşitli bez ve kumaşlar üzerine çeşitli malzemelerin kaplaması işini de yapmaktadır. Her siparişin "özel" olarak algılandığı bir anlayış ile hareket eden SÜMER Sunideri, imalatı yapılan ürünlerin son kontrolleri ve yapışma performansları konusunda da titiz davranmayı ilke edinmiştir.

30 yılı aşkın süredir bu değerlerimizi korumamıza yardımcı olan tüm bayi ve müşterilerimize teşekkür ederiz. İyi ki varsınız...

 

 

Değerine 'Değer' katıyoruz...

SÜMER Cilt malzemeleri hem tam otomatik makineli hem de elle yapılan üretimlerde en iyi sonucu verecek şekilde üretilmektedir.

Prensibimiz, Avrupa hammaddeler kullanılarak çalışılması rahat ve amaca uygun üretim yapmak ve siparişleri zamanında teslim ederek katma değer oluşumuna katkı sağlamaktır.

SÜMER Sunideri, ürün kataloğunda bulunmayan özel renk ve desen çalışmaları konusunda da talepleri değerlendirmektedir.

SÜMER Sunideri, gizlilik ilkeleri ve değişmez prensipleri doğrultusunda üçüncü şahıslara bilgi paylaşımı yapmayacağını garanti eder.

Gurur Takımı!

PVC Citbezi

Tek renk sıvama, desenli ciltlik

Sade ama keskin sonuçlar için!

Hakiki Bez Ciltbezi

Ciltlemenin vazgeçilmezi...

Etkili ve sağlam; üstelik renkli!

Empirme PVC Ciltlik

Değerine 'değer' katar...

DEKOR Serisi hünerli ustalarla hayat bulmayı bekliyor

Avantajlarımız...

SÜMER Sunideri, siparişten teslimata pek çok avantaj sunar!

SÜMER Sunideri doğru malzemenin seçimi için esnek çözümler sunar.

İhtiyacınız için en uygun ürünü en uygun şekilde sunmayı amaçlarız